EN
Par mums

Kokapstrādes uzņēmums SIA " Silviko", dibināts 1994. gadā Valmierā. Uzņēmuma pamatnodarbošanās ir kokmateriālu apstrāde. Ražošanas cehos, kas atrodas Zilākalna un Jeru pagastos, tiek zāģēti, žāvēti un ēvelēti kokmateriāli, kas paredzēti izmantošanai būvniecībā. Pielietotās tehnoloģijas un vairāk nekā 20 gadu ilgā pieredze ļauj izgatavot praktiski jebkādas specifikācijas produkciju. Tāpat uzņēmums ražo pakaišu skaidas un kurināmās granulas.

SIA " Silviko" saražotās produkcijas lielākā daļa, kas sastāda apmēram 80%, tiek eksportēta uz Japānu, 10% uz Austrumāzijas valstīm un 10% tiek realizēti Eiropas Savienības un Latvijas tirgos.

Laika gaitā saražotās produkcijas apjoms ir pieaudzis, tādējādi uzņēmumu ierindojot 100 lielāko Latvijas kokapstrādes uzņēmumu skaitā.

Uzņēmumam attīstoties un optimizējot ražošanu, arvien aktuāls ir jautājums par kvalificētu kokapstrādes iekārtu operatoru piesaistīšanu, tāpēc vienmēr izskatīsim speciālistu darba piedāvājumus.

ES fondi

Uzņēmums SIA "Silviko" 2009. gada 12. augustā ir noslēdzis līgumu Nr. L-ĪAT-09-0118 ar Valsts aģentūru "Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra" par projekta "SIA "Silviko" kokapstrādes iekārtu modernizācija" īstenošanu, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds. Projekta ieviešanas laiks no 12.08.2009-12.112009. Projekta kopējais apjoms 133 532.76LVL

LIAA

 

© SIA Silviko, 2014