EN
Par mums

Kokapstrādes uzņēmums SIA " Silviko", dibināts 1994. gadā Valmierā. Uzņēmuma pamatnodarbošanās ir kokmateriālu apstrāde. Ražošanas cehos, kas atrodas Zilākalna un Jeru pagastos, tiek zāģēti, žāvēti un ēvelēti kokmateriāli, kas paredzēti izmantošanai būvniecībā. Pielietotās tehnoloģijas un vairāk nekā 20 gadu ilgā pieredze ļauj izgatavot praktiski jebkādas specifikācijas produkciju. Tāpat uzņēmums ražo pakaišu skaidas un kurināmās granulas.

SIA " Silviko" saražotās produkcijas lielākā daļa, kas sastāda apmēram 80%, tiek eksportēta uz Japānu, 10% uz Austrumāzijas valstīm un 10% tiek realizēti Eiropas Savienības un Latvijas tirgos.

Laika gaitā saražotās produkcijas apjoms ir pieaudzis, tādējādi uzņēmumu ierindojot 100 lielāko Latvijas kokapstrādes uzņēmumu skaitā.

Uzņēmumam attīstoties un optimizējot ražošanu, arvien aktuāls ir jautājums par kvalificētu kokapstrādes iekārtu operatoru piesaistīšanu, tāpēc vienmēr izskatīsim speciālistu darba piedāvājumus.

ES fondi

Enerģijas patēriņa samazināšanas pasākumi ražošanas procesā SIA “Silviko” ražotnē

2019.gada 02.maijā SIA “SILVIKO” ir noslēgusi ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru Līgumu par Eiropas Savienības fondu projekta īstenošanu Nr. 4.1.1.0/18/A/001. Līgums ir noslēgts par Projekta “Enerģijas patēriņa samazināšanas pasākumi ražošanas procesā SIA “Silviko” ražotnē”.

Projekta ietvaros tiks veikta esošo ražošanas iekārtu (2 ūdenssildāmo katlu un 4 kalšu) nomaiņa pret energoefektīvākām, tādā veidā veicinot efektīvāku energoresursu izmantošanu, kā arī enerģijas patēriņa samazināšanu

Projektu paredzēts īstenot līdz 2019.gada 01.jūlijam.

Projekta kopējās izmaksas 590 117,00 EUR, no kurām Projekta attiecināmās izmaksas 487 700,00 EUR, kopējais Kohēzijas fonda atbalsts 30% no Projekta attiecināmajām izmaksām: 146 310,00 EUR

LIAA

 

© SIA Silviko,